Laikas gaiviems ir švariems pokyčiams

pasikalbėkime apie ozoną
ir mūsų teikiamus sprendimus


Rekvizitai

UAB “Airplus1 Lituanica”
Šilutės pl. 105B, LT- 95112 Klaipėda

Įmonės kodas: 304434260
PVM mokėtojo kodas: LT100010599513

A/S LT117180500027467067
AB Šiaulių bankas, banko kodas 71805

info@airplus1.co.uk
+370 (685) 11 297

Administracija

Generalinis direktorius

Vaidotas Girdvainis
+370 (685) 11 297
vaidotas.girdvainis@airplus1.co.uk

Administracijos vadovė

Vita Dudonė
+370 (602) 55 475
vita.dudone@airplus1.co.uk

Procesų valdymo vadovė

Dovilė Aleknavičiūtė
+370 (636) 14 200
dovile.aleknaviciute@airplus1.co.uk

Pardavimai ir
marketingas

Komercijos direktorius

Kastytis Trota
+370 (698) 59 169
kastytis.trota@airplus1.co.uk

Projektų pardavimo vadovas

Edgaras Vaitkevičius
+370 (645) 19 393
edgaras.vaitkevicius@airplus1.co.uk

Projektų vadovas

Vytautas Malinauskas
+370 (670) 89 010
vytautas@airplus1.co.uk

Technologijos
vystymas ir
gamyba

TECH. vystymo diektorius

Dr. Arvydas Stončius
+370 (641) 18 848
stoncius@airplus1.co.uk

Vyriausias inžinierius

Modestas Bunokas
+370 (600) 27 448
modestas@airplus1.co.uk

Gamybos vadovas

Robertas Anužis
+370 (672) 20 377
robertas@airplus1.co.uk

Serviso ir Montavimo vadovas

Martynas Bulvydas
+370 (677) 58 358
support@airplus1.co.uk

Filialai

Rusija

OOO “ОЗОН-КНС”
Giliarovskovo g., 6, 1 korpusas, ofisas 215, Moskva, Rusija 129090
ozon-kns@mail.ru
+7495 744 3842

Rusija

OOO “ОЗОН-TEX”
Kutuzovskaya g., 4A Ofisas, 63, Odistovo, Maskvos regionas, Rusija
tech.ozon-kns@mail.ru
+7495 744 3843

Baltarusija

ООО “АирАльянс”
pavel@airplus1.co.uk
+375 29 6765150

Turkija

„Ozonnet Ozon Tek.“ San. Tic. Ltd. Sti.
CINAR APT. NO1-7, 501SOK. BUYUKHASBAHCE MAH. ALANYA, TURKIJA
info@ozonnet.com
+90 532 738 84 83

Partneriai

Lenkija

Wastes Service Group Sp. z o.o. Sp.k.
ul.Wilczycka 14, 55-093 Kiełczów

Wojciech Smolec
+48502600415
+48717887077
ozon@wastesservice.com
ozon@wsgrecykling.pl

 

Latvija

Conti Chemical Company, SIA
Berzaunes gatvė 7, LV-1039, Ryga

pipes@contic.lv
+371 6789-3960
+371 6789-3962

 

Estija

Innovative Water Systems Ltd
Aruküla tee 65, Jüri alevik
75301, Rae vald, Harjumaa

Kaarel Keerd
kaarel.keerd@iwsgroup.ee
+372 (564) 74 698