Laikas gaiviems ir švariems pokyčiams

pasikalbėkime apie ozoną
ir mūsų teikiamus sprendimus


Rekvizitai

UAB “Airplus1 Lituanica”
Šilutės pl. 105B, LT- 95112 Klaipėda

Įmonės kodas: 304434260
PVM mokėtojo kodas: LT100010599513

A/S LT117180500027467067
AB Šiaulių bankas, banko kodas 71805

info@ap1.lt
+370 (685) 11 297

Administracija

Vaidotas Girdvainis

Generalinis direktorius

Vaidotas Girdvainis
+370 (685) 11 297
vaidotas.girdvainis@ap1.lt

Vita Dudonė

Administracijos vadovė

Vita Dudonė
+370 (602) 55 475
vita.dudone@ap1.lt

Dovilė Aleknavičiūtė

Procesų valdymo vadovė

Dovilė Aleknavičiūtė
+370 (636) 14 200
dovile.aleknaviciute@ap1.lt

Pardavimai ir
marketingas

Kastytis Trota

Komercijos direktorius

Kastytis Trota
+370 (698) 59 169
kastytis.trota@ap1.lt

Edgaras Vaitkevičius

Projektų pardavimo vadovas

Edgaras Vaitkevičius
+370 (645) 19 393
edgaras.vaitkevicius@ap1.lt

Vytautas Malinauskas

Projektų vadovas

Vytautas Malinauskas
+370 (670) 89 010
vytautas.malinauskas@ap1.lt

Technologijos
vystymas ir
gamyba

Dr. Arvydas Stončius

TECH. vystymo diektorius

Dr. Arvydas Stončius
+370 (641) 18 848
arvydas.stoncius@ap1.lt

Martynas Bulvydas

Serviso ir Montavimo vadovas

Martynas Bulvydas
+370 (677) 58 358
martynas.bulvydas@ap1.lt

Modestas Bunokas

Vyriausias inžinierius

Modestas Bunokas
+370 (600) 27 448
modestas.bunokas@ap1.lt

Filialai

Rusija

OOO “ОЗОН-КНС”
Giliarovskovo g., 6, 1 korpusas, ofisas 215, Moskva, Rusija 129090
ozon-kns@mail.ru
+7495 744 3842

OOO “ОЗОН-TEX”
Kutuzovskaya g., 4A Ofisas, 63, Odistovo, Maskvos regionas, Rusija
tech.ozon-kns@mail.ru
+7495 744 3843

ООО „ОТри“
Moiseenko gatvė, 22B,1-N ofisas nr.1
Sankt Peterburgas, Rusija 191144
ozonotri@gmail.com
+7(812)9650569

Baltarusija

ООО „АирАльянс“
10, 5H kambarys, 5 kabinetas, 21 skyrius
220125, Minskas, Ostroshitskaya g.
pavel@airplus1.co.uk
+375 29 6765150

Turkija

„Ozonnet Ozon Tek.“ San. Tic. Ltd. Sti.
CINAR APT. NO1-7, 501SOK. BUYUKHASBAHCE MAH. ALANYA, TURKIJA
info@ozonnet.com
+90 532 738 84 83

Partneriai

Lenkija

Wastes Service Group Sp. z o.o. Sp.k.
ul.Wilczycka 14, 55-093 Kiełczów

Wojciech Smolec
+48502600415
+48717887077
ozon@wastesservice.com
ozon@wsgrecykling.pl

 

Latvija

Conti Chemical Company, SIA
Berzaunes gatvė 7, LV-1039, Ryga

pipes@contic.lv
+371 6789-3960
+371 6789-3962

 

Estija

Innovative Water Systems Ltd
Aruküla tee 65, Jüri alevik
75301, Rae vald, Harjumaa

Kaarel Keerd
kaarel.keerd@iwsgroup.ee
+372 (564) 74 698

Ukraina

MHD-UKRAINE, LLC
Zelena str. 153, Lviv
PO BOX 10473

+38(067)7997272
office@mhdukraine.com
www.mhdukraine.com